Свято дитинства

Що необхідно дитині, аби вона почувалася захищеною, веселою та щасливою? Звичайно, що небагато: це любов, турбота, ласка, гарна та доброзичлива атмосфера. Саме таку атмосферу створили керівники гуртків Будинку дитячої творчості, провівши різноманітні майстер-класи для здобувачів освіти Гімназії ім. В.П.Фількова та Лугинської ЗОШ І-ІІІ ступенів №2 1 червня, у Міжнародний день захисту дітей.

16:19 03.06.2021

Обласний фестиваль – конкурс естрадного співу «Кришталеві нотки»

Щиро вітаємо призерку обласного фестивалю - конкурсу естрадного співу «Кришталеві нотки» Ярощук Аїшу Ясірівну, вихованку гуртка «Музичне мистецтво» Будинку дитячої творчості, ученицю 3 класу Гімназії ім. В.П.Фількова. Обласний етап конкурсу відбувся 19 травня 2021 року у онлайн-форматі на платформі Zoom.

00:27 30.05.2021