Адміністрація та керівники гуртків

Директор Будинку дитячої творчості (далі БДТ) – Ковальчук Світлана Валеріївна. Освіта вища, навчалася в Житомирському державному університеті ім. І.Франка. Працює в БДТ з 2015 року.

Заступник директора з навчально-методичної роботи – Дрозд Людмила Вікторівна. Освіта вища, навчалася в Житомирському державному університеті ім. І.Франка. Працює в БДТ з 2021 року.

Культорганізатор, керівник гуртків «Театральне мистецтво», «Берегиня» - Атаманчук Оксана Дмитрівна. Освіта вища, навчалася в Житомирському державному університеті ім. І.Франка. Працює в БДТ з 2004 року.

Керівник гуртка «Сучасна хореографія» - Юрковська Лілія Олексіївна. Навчається у Коростишівському педагогічному училищі. Працює в БДТ з 2023 року.

Керівник гуртка «Сувенірна крамничка» - Левченко Тетяна Миколаївна. Освіта вища, навчалася в Вінницькому державному університеті ім. М. Островського. Працює в БДТ з 1998 року.

Акомпаніатор, керівник гуртка «Музичне мистецтво» - Коржук Ольга Федорівна. Освіта вища, навчалася в Рівненському державному гуманітарному університеті. Працює в БДТ з 1994 року.

Керівник гуртків «Крій та шиття», «Виготовлення іграшок-сувенірів» - Закусило Наталія Петрівна. Освіта середня спеціальна, навчалася в Житомирському профеійно-технічному училищі №20. Працює в БДТ з 2015 року.

Керівник гуртків «Флористика», «Художня вишивка» - Федчук Олена Олександрівна. Освіта – неповна вища (бакалавр), навчалася в Житомирському кооперативному коледжі бізнесу і права. Працює в БДТ з 2018 року.

Керівник гуртків «Образотворче мистецтво», «Паперопластика» -Виговська Тетяна Василівна. Освіта вища, навчалася в Кременецькому обласному гуманітарно-педагогічному інституті ім.Т.Шевченка. Працює в БДТ з 2017 року.

Керівник гуртка «Народні ремесла України» - Борова Катерина Сергіївна. Освіта вища, навчалася в Житомирському державному університеті ім. І.Франка. Працює в БДТ з 2020 року.