Квіти щастя…

Дата: 06.12.2021 15:48

Таку назву має конкурсна робота вихованки гуртка «Виготовлення іграшок та сувенірів» Будинку дитячої творчості Тимошенко Катерини, яка 12.11.2021 року взяла участь у обласній виставці-конкурсі «Декоративний розмай» у номінації «Штучні квіти». Керівник – Закусило Наталія  Петрівна. Конкурс пройшов дистанційно, але Катерина майстерно виконала практичну роботу в онлайн-форматі та здобула диплом ІІ ступеня.  Квіти штучні, але дуже красиві,  їх  важко відрізнити від   справжніх. Тож нехай ця перемога  і квіти нададуть   Катерині впевненості та віри у свої сили.  Вітаємо та бажаємо  вихованці гуртка і Наталії Петрівні -найкреативнішому  керівнику- наснаги та нових творчих здобутків!