Чудеса з паперу
Днями відбулась XVI обласна виставка-конкурс «Паперовий світ», участь в якій взяли 85 учасників із різних регіонів Житомирщини. Цей захід проводиться з метою виявлення і підтримки обдарованої учнівської молоді, створення умов для самореалізації творчої особистості в сучасному суспільстві, задля збагачення її духовного потенціалу, виховання естетичного смаку, а також відродження кращих традицій українського народу.
"Паперовий світ" одна із найулюбленіших та найчисельніших виставок юних творців прекрасного. Діти створюють неймовірні чудеса з паперу і їхня праця варта захоплення, про що говорять їх виставкові експонати. У зв’язку з епідеміологічною ситуацією у Житомирській області та карантинними обмеженнями форма організації та проведення була заочно-дистанційною.
Четверо вихованців гуртка "Образотворчого мистецтва" Будинку дитячої творчості Лугинської селищної ради представили свої вироби на розгляд журі конкурсу.
Кожна з вихованок представила відеозахист про виготовлення своїх виробів та виконала практичне завдання (онлайн), яке тривало впродовж двох годин. Учасники працювали дистанційно, а журі спостерігали за їхньою роботою онлайн через екрани моніторів. Після закінчення виконання практичного завдання учасники надіслали фото виконаної роботи.
Поліна Виговська в номінації «Витинанки» представила мережевну композицію "Грайливі горобчики", як спогад про весну та отримала диплом ІІІ ступеня;
Полюхович Дарина в номінації «Паперопластика» презентувала свій виріб інтер'єрне панно "Рідний край", в якому зобразила флору та фауну рідного Полісся. Виріб виконала з вживаного пакувального паперу та гофрованого картону, чим, вчергове нагадала важливіть екологічнго питання. Дарина нагороджена диплом ІІ ступеня;
Полюхович Марія виконала скульптурний образ захисниці лісу-Мавки, що милується розмовами з птахами, в техніці пап'є-маше, яким закликала людство, берегти природу. Марія в номінації "Пап'є-маше" отримала диплом ІІ ступеня;
Рудник Богдана підготувала косудаму "Хай буде мир в усьому світі", в техніці оригамі. В основі виробу- квіти маку, символ пам'яті і примирення, голуб, як символ миру, також в композиції використала метелики, що уособлюють собою безтурботних дітей.
Це був чудовий досвід, - діляться дівчата.